Asistenční a Odtahová služba

Odtahy motorových vozidel včetně dodávek a motocyklů ve spolupráci s pojišťovnami a partnerskými sítěmi v rámci ČR a Evropy. Dovoz motorových vozidel včetně motocyklů a také přeprava zásilek, balíků do hmotnosti 3500 Kg po celé EU.

Odtah

Havarované - včetně vyproštění vozidla nebo nepojízdné osobní, dodávkové automobily včetně motocyklů, přepravíme dle požadavků klienta nejmodernější technikou z místa nehody nebo poruchy do nejbližšího autoservisu, domů nebo na jakékoliv místo na území Evropy. Repatriace klienta zpátky do ČR.

Asistence

Běžné závady jsou na místě odstraněny vyškoleným servisním technikem. U komplikovanějších poruch je vozidlo odtaženo do nejbližšího smluvního, nebo autorizovaného či vlastního servisu – SERVICE CAR ASSISTANCE - popřípadě na jiné určené místo. Možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy.

Eko likvidace

Zajišťujeme ekologickou likvidaci motorových vozidel i zemědělských strojů. Potřebujete pomoct s likvidací stavebního stroje? Napište nám, rádi pomůžeme i Vám. Vyřazení auta z registru. Odtah vozidla z místa. Platba při předání.

SERVICE-CAR-ASSISTANCE

ZAVOLEJTE NÁM NA

nebo

ZAVOLEJTE NÁM NA

nebo

SERVICE CAR ASSISTANCE s.r.o.

Jsme smluvní partneři pojišťoven

Kontakt

Adresa
Novohradská 3, České Budějovice

IČO
28087925

DIČ
CZ28087925

Jsme plátci DPH.

Spisová značka: C 16494 vedená u Krajského soudu v Město

Unnamed Road, 370 01, 370 01 České Budějovice, Česko

Adresa:
Novohradská 3 České Budějovice

Copyright - SERVICE CAR ASSISTANCE s.r.o. - 2023. Všechna práva vyhrazena.